» Formy płatności za towar

Kategorie

Producenci

Kontakt

 • FHU SKRZAT
  ul. Kościelna 6
  64-800 Chodzież
  NIP: 764-208-56-45
 • E-mail:zabawkiskrzat@gmail.com
 • Telefon604413330
 • Godziny działania sklepuZamówienia można składać całą dobę, 7 dni w tygodniu. Godziny pracy obsługi sklepu pn-pt 10.00-18.00 sob. 9.00-14.00

Systemy płatności

 • Dotpay

Nasze nowości

PARTNERZY

Odwiedź SKRZAT-ŚWIAT ZABAWEK na ShopMania
 

 

Formy płatności za towar

Formy płatności za towar

Za zakupy w Sklepie Skrzat mogą Państwo zapłacić:

1. przelewem - wpłaty należy dokonać na wskazany poniżej numer rachunku bankowego, który zostanie Państwu przekazany również w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

  Wpłat za zamówienia można dokonywać na następujące konta:

FHU SKRZAT

ul. Kościelna 6

64-800 Chodzież

Numery kont:

PKOBP

61 1020 3903 0000 1002 0035 6220

MBANK

85 1140 2004 0000 3102 7489 5426

W tytule wpłaty proszę podawać numer zamówienia.

 2. elektronicznie - najbardziej wygodny, bardzo szybki i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Shoper do którego zostaną Państwo przekierowani w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierają Państwo swój bank i dokonują opłaty.

 

System płatności DOTPAY obsługuje bezpieczne transakcje:

 

 • kartą płatniczą - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.

 • ePrzelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z Citi Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium - Płatności Internetowe.

 • ePłatności Deutsche Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A., Crédit Agricole, Raiffaisen Bank Polska S.A.

   W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

  W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Akceptujemy płatności za pobraniem

Zapłaty dokonują Państwo u kuriera który dostarczy przesyłkę pod wskazany adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Państwu zamówionej przesyłki. 


Przejdź do strony głównej