» Czas realizacji zamówienia

Kategorie

Producenci

Kontakt

 • FHU SKRZAT
  ul. Kościelna 6
  64-800 Chodzież
  NIP: 764-208-56-45
 • E-mail:zabawkiskrzat@gmail.com
 • Telefon604413330
 • Godziny działania sklepuZamówienia można składać całą dobę, 7 dni w tygodniu. Godziny pracy obsługi sklepu pn-pt 10.00-18.00 sob. 9.00-14.00

Systemy płatności

 • Dotpay

PARTNERZY

Odwiedź SKRZAT-ŚWIAT ZABAWEK na ShopMania
 

 

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie który oferowany jest w sklepie SKRZAT podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia (w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze)  lub od wpłynięcia środków na nasze konto (w przypadku zamówień płatnych przelewem, płatnościami elektronicznymi lub kartą płatniczą) do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze.

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy.

CZAS DOSTAWY

 Czas dostawy towaru to czas od momentu wysyłki paczki przez nasz Sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z terminem realizacji zamówienia! Czas dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy.

Produkty w naszym sklepie wysyłane są:

-KURIEREM POCZTEX 48 przy pocji wpłaty na konto -czas doręczenia paczki to 1-3 dni roboczych.

-wysyłka kurierem DHL / DPD lub INPOST -czas doręczenia paczki to z reguły 1 dzień roboczy,ale mogą wystąpić sytuacje np. awaria samochodu kuriera,trudne warunki atmosferyczne,nieobecność adresata w miejscu dostarczenia paczki,w których paczka zostanie doręczona na drugi dzień roboczy.

 


Przejdź do strony głównej